Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / ĮSTATAI / Bendrijos įstatų tvirtinimo ir keitimo tvarka

LR DGN ir kitos paskirties pastatų savininkų Bendrijų Įstatymo Nr. I-798 11 str. pakeitimo Įstatymas 2022 m. gruodžio 20 d. Nr. XIV-1710. Ar Bendrijos Įstatų pakeitimą, pagal šį Įstatymą reikia tvirtinti notariškai? Ačiū.

Klausimą uždavė: Vilhelmina, 2023-04-26
Paskutinė redakcija: 2023-04-26
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijų įstatymo pakeitimai įsigaliojo nuo 2023 m. kovo mėn. 1 dienos (visada žiūrėkite aktualią įstatymo versiją). Priėmus bet kokius (net ir minimalius) bendrijos įstatų pakeitimus, atnaujintus įstatus reikia tvirtinti notarine tvarka ir reikia iš naujo juos įregistruoti VĮ Registrų centre. Svarbu tinkamai laikytis visų procedūrų. Kol įstatai neatnaujinti, reikia vadovautis nuostata, kad įstatai galioja tiek, kiek neprieštarauja Bendrijų įstatymui.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas