Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Mūsų daugiabutyje nėra jokios valdymo formos, žadame steigti bendriją. Dalis gyventojų nori, kad savivaldybė paskirtu administruojančią įmonę. 1. Per kiek laiko po šaukiamojo susirinkiūmo nariai turi įteisinti ir įregistruoti bendriją? 2. Ar savivaldybė turi teisę inicijuoti administartoriaus skyrimo procedūrą, kai vyksta bendrijos steigimas?

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, mūsų daugiabutyje nėra jokios valdymo formos. žadame steigti bendriją. Dalis gyventojų nori, kad savivaldybė paskirtu administruojančią įmonę. 1. Per kiek laiko po šaukiamojo susirinkiūmo nariai turi įteisinti ir įregistruoti bendriją? 2. Ar savivaldybė turi teisę inicijuoti administartoriaus skyrimo procedūra kai vyksta bendrijos steigimas?
Klausimą uždavė: Beata, 2022-10-19
Paskutinė redakcija: 2022-10-20
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendriją reikia įregistruoti ne vėliau kaip per 6 mėnesisu nuo bendrijos steigiamojo susirinkimo dienos. Įsteigus bendriją, visos kitos bendrojo naudojimo objektų valdymo fomos eliminuojamos, jeigu būtų paskirtas administratorius, jis privalėtų perduoti valdymą bendrijai. Galite parašyti raštą savivaldybei, kad steigiate bendriją ir paprašyti, kad tam tikrą laiką administratoriaus neskirtų.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas