Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Name yra trys laiptinės, iš kurių vienoje pastoviai viskas genda (laužoma, teršiama ar užkrauna bendrus praėjimus šiukšlėmis ir tada reikia samdyti įmonę, kad išvežtų). Visos remonto, transporto išlaidos yra dalinamos visam namui proporcingai. Ar yra galimybė teisiškai, kad mokėtų tik ta viena laiptinė.

Neredaguotas klausimas:
Sveiki. Name yra trys laiptinės, iš kurių vienoje pastoviai viskas genda (laužoma, teršiama ar užkrauna bendrus praėjimus šiukšlėmis ir tada reikia samdyti įmonę, kad išvežtų). Visos remonto, transporto išlaidos yra dalinamos visam namui proporcingai. Ar yra galimybė teisiškai, kad mokėtų tik ta viena laiptinė
Klausimą uždavė: Lina, 2022-11-22
Paskutinė redakcija: 2022-11-29
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu bendrojo naudojimo objektų apraše tam tikras bendrojo naudojimo obejektas būtų priskirtas ne visiems savininkams, o tik daliai jų (pavyzdžiui, laiptinė - tik tos laiptinės savininkams), eksploatacines ir bendrus interesus tenkinančias išlaidas būtų galima priskaityti tik tai daliai savininkų (pavyzdžiui, už šiukšlių išvežimą iš konkrečios laiptinės mokėtų tik tos laiptinės savininkai).

Bendrojo naudojimo objektų aprašas būtinas, jį tvirtina bendrijos narių susirinkimas.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas