Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Pagal kokius kriterijus bus paskirstomi mokėjimai už naujo lifto įrengimą, ar pagal butų plotą, ar pagal registruotų bute asmenų skaičių? Ir kokia konkreti įmoka numatoma?

Neredaguotas klausimas:
Pagalba kokius Keri Teri just pasirinktos apklausai firms del siūlymų liftų įsigijimui ir kodėl paklausimas viso labo dviems firmoms, nors Lietuvoje liftais prekiauja tikriausiai nepakankamai daug įmonių? Kitas klausimas- pagal kokius kriterijus bus paskirstomi mokėjimai už naujo lifto įrengimą- pagal butų plotą ar registruotų bute asmenų skaičių? Ir kokia konkreti įmoka numatoma?Be šios informacijos negalėsiu balsuoti. Ačiū
Klausimą uždavė: Algirdas, 2022-11-02
Paskutinė redakcija: 2022-11-03
Reitingas:
(balsavo 0)

Savo konkretų klausimą (dėl papildomų paaiškinimų apie planuojamą pirkimą) pateikite balsavimo organizatoriui. Šioje viešoje erdvėje bendraisiais klausimais konsultuojantis specialistas tikrai nežino nei kas jūs, nei apie kokio namo liftą klausiate, nei apie kokį balsavimą kalbate. Galime tik paminėti, kad mokestiniai įnašai už bendrojo naudojimo objektų atnaujinimą ar naujo bendrojo naudojimo objekto įsigijimą (taip pat ir lifto) paskirstomi savininkams proporcingai pagal jų užimamą dalį pastate, t.y. pagal buto ar patalpos naudingą plotą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas