Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko darbo sutartis

Namo bendrijoje susirinkime išrinktas pirmininkas. Ar gali gyventojai nesutikti mokėti jam atlygio už einamas pareigas?

Neredaguotas klausimas:
Namo bendrijoje susirinkime išrinktas pirmininkas. Ar gali gyventojai nesutikti mokėti jam atlygio už einamas pareigas?
Klausimą uždavė: Daiva, 2023-01-29
Paskutinė redakcija: 2023-01-30
Reitingas:
(balsavo 0)

Sprendimus dėl bendrijos pirmininko išrinkimo ir atlygio už darbą jam nustatymo priima bendrijos narių visuotinis susirinkimas, pagal Bendrijų įstatyme nustatytą tvarką. Kai bendrijos nariai priima sprendimą dėl pirmininko atlygio, įnašus tam atlygiui surinkti privalo proporcingai mokėti visi namo savininkai (net ir tie, kurie nėra bendrijos nariai).

Atlygis - bendro susitartimo tarp pirmininko ir bendrijos narių dalykas. Jeigu bendrijos nariai nesutinka mokėti bendrijos pirmininku išrinktam asmeniui jo prašomo atlygio, tas asmuo gali ir nesutikti būti pirmininku, tuomet gal kas nors kitas sutiktų vykdyti pirmininko pareigas už kitą atlygį arba gali tekti ieškoti kitų sprendimų.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas