Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / VALDYBA / Koks asmuo gali būti renkamas valdybos nariu

Nesu buto nei patalpos name, kurį valdo bendrija, savininkas, bet turiu savininko (motinos) įgaliojimą atstovauti jos interesus, dalyvauti ir balsuoti susirinkimuose ir t.t. Ar galiu būti renkamas bendrijos valdybos nariu, būdamas įgaliotu asmeniu atstovauti savininko interesus bendrijos veikloje?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, bendrijoje nesu savininkas, bet turiu savininko (motinos) įgaliojimą atstovauti interesus, dalyvauti ir balsuoti susirinkimuose ir t.t. Ar galiu būti renkamas Valdybos nariu, būdamas įgaliotu asmeniu atstovauti savininko interesus bendrijos veikloje?
Klausimą uždavė: Mindaugas, 2021-08-14
Paskutinė redakcija: 2021-08-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Pagal šiuo metu galiojantį Bendrijų įstatymą (žr. 15 str. 2 dalį) Valdybos nariu gali būti renkamas tik nuosavybės teise butą ar kitą patalpą bendrijos valdomame name turintis fizinis asmuo. Įgaliojimo nepakanka.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas