Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BENDROJO NAUDOJIMO OBJEKTAI / Kas tvirtina bendrojo naudojimo objektų aprašą

Norėčiau pamatyti pastato bendro naudojimo objektų aprašą.Buvusio pirmininko teiktas neatitiko tikrovės. Kaip galima tiksliai paskirstyti įmokas bendro naudojimo turtui prižiūrėti, jeigu aprašas sudarytas netinkamai. Noriu matyti revizoriaus patikrinimo aktą už 2020 ir ankstenių metų veiklą.Esu įsitikinusi, kad išlaidos elektros instaliacijai ir apšvietimui bendro naudojimo patalpose paskirstytos netinkamai. Aš turiu savo atskirą įvadą ir įėjimą į butą, nei laiptinėmis nei rūsiais nesinaudoju, neturiu jokių raktų, nes bendrijos pirmininkas man jų nedavė, aiškindamas, kad bendrijos nariai sprendžia, kam naudotis bendromis patalpomis, matomai manęs tam laimingųjų skaičiui nepriskyrė.

Neredaguotas klausimas:
sveiki.norėčiau pamatyti pastato bendro naudojimo turto aprašą.Buvusio pirmininko A.Radavičiaus bendro naudojimo turto aprašas neatitiko tikrovės. Kaip galima tiksliai paskirstyti išlaidas bendro naudojimo turtui išlaikyti jei aprašas sudarytas netinkamai_Noriu matyti revizoriaus patikrinimo aktą už 2020 ir ankstenių metų veiklą.Esu įsitikinusi kad išlaidos elektros instaliacijai ir apšvietimui bendro naudojimo patalpose paskirstytos netinkamai. Aš turiu savo atskirą įvadą ir įėjimą į butą, nei laiptinėmis nei rūsiais nesinaudoju neturiu jokių raktų nes bendrijos pirmininkas man jų nedavė aiškindamas kad bendrijos nariai sprendžia kam naudotis bendromis patalpomis,matomai manęs tam laimingųjų skaičiui nepriskyrė.
Klausimą uždavė: Marytė, 2021-04-27
Paskutinė redakcija: 2021-04-28
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrojo naudojimo aprašą tvirtina bendrijos narių visuotinis susirinkimas. Įprastai bendrija užsako, kad aprašą parengtų statybų specialistai, naudodamiesi Aplinkos ministro įsakymu patvirtinta pavyzdine "Dagiabučio gyvenamojo namo ar kitos paskirties pastato (pastatų) bendrojo naudojimo objektų aprašo" forma. Patikrinus, ar viskas atitinka esamą situaciją, aprašas tvirtinamas. Aprašas gali būti koreguojamas, pakeistą aprašą vėl turi patvirtinti bendrijos narių visuotinis susirinkimas.

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad bendrojo naudojimo objektų apraše kiekvienas objektas priskiriamas visiems savininkams arba daliai jų (pagal faktinį naudojimąsi). Nei bendrijos narių, nei visų savininkų sprendimai negali pažeisti teisėtų kitų asmenų interesų.

Kokia faktinė situacija klausimą uždavusiojo atveju, mes nežinome. Patarimas - visus konkrečius klausimus raštu užduoti bendrijos pirmininkui, jis per 10 dienų turi pateikti atasakymus. Jeigu turite pasiūlymų, kaip turi būti pakeistas jūsų namo bendrojo naudojimo objektų aprašas, tuos pasiūlymus irgi pateikite bendrijos pirmininkui, paprašykite jo komentaro. Taip pat bendrijos pirmininko raštu reikėtų prašyti ir revizijų ataskaitų.

Komentarai (1) 1-1
  1. Nela

    2024-01-16, 01:38:35
    Labai ačiū DR SUNNY, kad privertė mano buvusį vaikiną sugrįžti pas mane. Mano vardas Nela Enzo ir rašau šį nuostabų liudijimą šio žmogaus atžvilgiu. Jis įgyvendino visus mano norus. Mano vaikinas ir aš draugavome daugiau nei 3 metus ir nors turėjome tiek daug kivirčų, bet niekada negalvojome apie išsiskyrimą. Vieną dieną jis man paskambino telefonu ir papasakojo, kaip pavargo nuo santykių ir niekur nemato, kur mes einame. Praėjo mėnesiai ir mano vaikinas daugiau su manimi nesusisiekė, aš iš jo nieko negirdėjau ir jo mobilusis telefonas buvo atjungtas. Žinojau, kad man reikia ieškoti pagalbos, nes tiek daug jį myliu. Susisiekiau su šiuo puikiu burtininku, nes niekada anksčiau nebuvau su niekuo susisiekusi ir sakau, kad po savaitės bendravimo man paskambino buvęs vaikinas ir paprašė susitikti po 48 valandų, jis atliko darbą už mane, kad susitaikytų su savo vyru. mūvėjo žiedą ant piršto. Esu labai laiminga, nes greitai būsiu ištekėjusi mergina, padedama šio puikaus burtininko. Pažadėjau visiems parodyti jūsų darbus ir susisiekite su šiuo žmogumi, kad padėtų jums adresu drsunnydsolution1@gmail.com arba galite jį naudoti WhatsApp: +2348082943805.

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas