Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Nuo 2022 m. 11 men. UAB "Utenos butų ūkio" direktoriaus įsakymu už rangovo sunaudotą elektrą pinigai yra pervedami į kaupiamųjų lėšų fondą. Gyventojai įpareigoti padengti savo lėšomis rangovo sunaudotą elektrą, pervesdami pinigus "už elektrą bendosioms reikmėms". Su gyventojais šis sprendimas nebuvo derintas. Direktorius į žodinius paklausimus neatsako, nukreipia pas namo vadybininkę, kuri informuoja, kad yra priimtas toks ir gyventojai privalo apmokėti elektros energijos sunaudojimo padidėjimą. Prašome paaiškinti ar teisingas(teisėtas) toks kaupiamųjų lėšų kaupimas ir kur kreiptis, jei neteisėtas.

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, Nuo 2022 m. 11 men. UAB "Utenos butų ūkio" direktoriaus įsakymų už rangovo sunaudotą elektrą pinigai yra pervedami į kaupiamųjų lėšų fondą. Gyventojai įpareigoti padengti savo lėšomis rangovo sunaudotą elektrą, pervesdami pinigus "už elektrą bendosioms reikmėms". Su gyventojais šis sprendimas nebuvo derintas. Direktorius į žodinius paklausimus neatsako , nukreipia pas namo vadybininkę, kuri informuoja , kad yra priimtas toks ir gyventojai privalo apmokėti elektros energijos sunaudojimo padidėjimą. Prašome paaiškinti ar teisingas(teisėtas) toks kaupiamųjų lėšų kaupimas ir kur kreiptis, jei neteisėtas. Ačiū
Klausimą uždavė: KIRILOVAS , 2023-02-19
Paskutinė redakcija: 2023-02-20
Reitingas:
(balsavo 0)

Siūlytume raštu kreiptis į jūsų savivaldybę, reaguodamas į skundą būsto administravimo specialistas turėtų atlikti patikrinimą ir išsiaiškinęs detales pateikti jums atsakymą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas