Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Ar gali bendija naudoti savo lešas bendrijai apsiginti teisme, jeigu įstatai bendrijos sako: bendrijai draudžiama bendrijos lešas naudoti sprendžiant teisminius ginčus tarp Bendrijos valdymo organo ir Bendrijos narių, dėl Bendrijos valdymo klausymų ir kitiems, negu yra nustatyta Bendrijos įstatuose, tikslams? Bendriją padavė vienas iš Bendrijos narių.

Neredaguotas klausimas:
Ar gali bendija naudoti savo lešas ,bendrijai apsiginti teisme,jai įstatai bendrijos sako:bendrijai draudžia :bendrijos lešas naudoti sprendžiant teisminius ginčus tarp Bendrijos valdymo organo ir Bendrijos narių,del Bendrijos valdymo klausymųir kitiems,negu yra nustatyta Bendrijos įstatuose,tikslams?I Bendriją padave vienas is Bendrijos narių.
Klausimą uždavė: Viktorija, 2023-02-15
Paskutinė redakcija: 2023-02-17
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu teisme atsakovas yra ne bendrijos pirmininkas asmeniškai ar kitas valdymo organas, o bendrija (organizacija), tai bendrija turi dalyvauti teisminiame procese ir turi gintis, naudodama savo lėšas. Jeigu jau vyksta teisminis procesas, bendrija turbūt kreipsis pagalbos į advokatą, kuris, įsigilinęs į konkrečią situaciją, galės paaiškinti detaliau.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas