Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Pakeitėme pirmininką, norint perduoti bendrijos dokumentus naujam pirmininkui, įvyko susitikimas, tačiau dokumentų naujasis pirmininkas nepriėmė, nes jie netvarkingi, nesunumeruoti ir t.t Pirmininkas kategoriškai atsisako juos sutvarkyti, kaip jį priversti gražiuoju atlikti savo pareigą, kokios jo pareigos bendrai susijusios su dokumentų tvarka. Tarp kitko, dokumentų perdavimo aktas dar nepasirašytas.

Neredaguotas klausimas:
Sveiki. Pakeitėme pirmininką, norint perduoti bendrijos dokumentus naujam pirmininkui, įvyko susitikimas, tačiau dokumentų naujasis pirmininkas nepriėmė, nes jie netvarkingi, nesunumeruoti ir t.t Pirmininkas kategoriškai atsisako juos sutvarkyti, kaip jį priversti gražiuoju atlikti savo pareigą, kokios jo pareigos bendrai susijusios su dokumentų tvarka. Tarp kitko, dokumentų perdavimo aktas dar nepasirašytas.
Klausimą uždavė: Gintare, 2024-01-05
Paskutinė redakcija: 2024-01-07
Reitingas:
(balsavo 0)

Siūlytume perimti dokumemntus akte surašant, ką perėmėte, įrašant pastabų (pavyzdžiui, kad nesunumeruota).
 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas