Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Po ilgų reikalavimų pagaliau pavyko pradėti deklaruoti elektrą G2 ir CG20 garažų, bet prapuolė garažo G1 rodmenys (ten yra įstatytas dviejų tarifų skaitiklis). Visos detalės yra prie mano deklaruojamų duomenų (pastabose), kam aš jas rašau?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, po ilgų reikalavimų pagaliau pavyko pradėti deklaruoti elektrą G2 ir CG20 garažų,, bet prapuolė garažo G1 rodmenys (ten yra įstatytas dviejų tarifų)Visos detalės yra prie mano deklaruojamų duomenų (pastabose) Tada kam aš jas rašau?
Klausimą uždavė: Giedrius, 2021-12-05
Paskutinė redakcija: 2021-12-06
Reitingas:
(balsavo 0)

Atsakymą dėl rodmenų deklaravimo "Dnsb.eu" sistemoje gautumėte, jeigu parašytumėte laišką e. paštu info@dnsb.eu, nurodydamas ne tik problemą, bet ir jūsų bendrijos pavadinimą, savo vardą ir pavardę - kad būtų galima tą problemą patikrinti ir spręsti. Čia, viešoje erdvėje, komentuojame bendro pobūdžio klausimus...

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas