Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Sveiki, pasikeiti buto savininkai, kokią informaciją pateikti, kad būtų pakeisti prisijungimo prie e. savitarnos "Dnsb.eu" duomenys?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, pasikeiti buto Zirmunu 133-59, Vinius savininkai. Kokios info reikia pakeisti savitarnos prisijungimus? Dekui
Klausimą uždavė: Dainius, 2021-12-27
Paskutinė redakcija: 2021-12-28
Reitingas:
(balsavo 0)

Gavus naujo asmens nuosavybės teisę įrodančius dokumentus (VĮ Registrų centro išduodamas nekilnojamojo turto registro išrašas) ir prašymą sugeneruoti naujam savininkui naujus prisijungimo prie e. savitarnos "Dnsb.eu" duomenis, tai ir bus padaryta. Taip pat reikėtų informacijos, ar naujasis savininkas norėtų gauti mokestinius pranešimus e. paštu (pageidautina), ar į pašto dėžutę, reikėtų naujojo savininko kontaktinių duomenų - e. pašto adreso, telefono numerio arba prisijungęs prie "Dnsb.eu" savitarnos naujasis savininkas pats įrašys savo kontaktinius duomenis ir kitus pasirinkimus (MANO MENIU > Keisti duomenis).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas