Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Reistru centrui reikalinga pažyma, kad asmuo norintis įteisinti garažą (boksą) yra bendrijos narys ir neskolingas bendrijai, tačiau buvęs pirmininkas nepalikęs istorinių duomenų. Ar palikti garažą (boksą), kuriuo asmuo naudojasi ir moka mokesčius, kyboti ore, ar yra būdai, tarkim kaip liudijimas kaimynų ar panašiai?

Neredaguotas klausimas:
Pakartotinai klausiu: kokius dokumentus turi pateikti garažų bokso savininkas, norintis įsiteisinti boksą, kuris dar neįteisintas registrų centre, nes ankstesnis pirmininkas nevedė narių registracijos žurnalo (knygos) ir duomenų apie jo buvimą nariu, nėra. Noriu patikslinti kad reistru centrui reikalinga pažyma, kad asmuo norintis įteisinti garažą (boksą) yra bendrijos narys ir neskolingas bendrijai, tačiau kaip minėjau buves pirmininkas nepalikes ,kaip jūs minėjote istorinių duomenų,kąip tokiu atveju elgtis ,ar palikti garažą (boksą), kuriuo asmuo naudojasi ir moka mokesčius ,(tačiau neturi pažymos iš buvusio pirmininko ,kad jis yra bendrijos narys),kyboti ore, ar yra būdai ,tarkim kaip liudijimas kaimynų ar panašiai?
Klausimą uždavė: Antanas, 2022-01-06
Paskutinė redakcija: 2022-01-06
Reitingas:
(balsavo 0)

Jūsų bendrijos pirmininkas yra atsakingas už bendrijos veiklos tinkamą organizavimą, jis privalo atnaujinti ir tvirtinti bendrijos narių sąrašą, jis turi žinoti, kokie yra savininkai ir kas yra bendrijos nariai, kada, kas ir kiek yra skolingas bendrijai ir jis turėtų pateikti pažymą apie jūsų atsiskaitymą pagal prievoles su bendrija. Jeigu bendrija labai apleista (būna, kad net ir pirmininko oficialiai įregistruoto nėra), gali tekti pirmiau visą bendrijos veiklą atstatyti pagal teisės aktus. Patarimas - kreiptis į pirmininką, o jeigu jam neužtenka žinių, kreiptis į konsultantus tam, kad jie įsigilintų į situacijos niuansus (reikia peržiūrėti ir įstatus, ir registrų duomenis, ir protokolus, ir kitus dalykus) ir galėtų patarti. Sprendimus visada galima rasti. Neįsigilinus į detales paparsto trumpo atsakymo nėra.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas