Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BALSAVIMAS RAŠTU VISŲ BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ / Kas nustato visų butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu tvarką

Ruošiamės renovuoti daugiabutį. Bet pirmininkas nekreipia į gyventojų norus. Iš 40 butų, 31 nori individualios šilumos apskaitos kiekviename bute. Dabar vėl paruošti biuleteniai balsavimui BE PASIRINKIMO. Vienas variantas, toks koks reikalingas? pirmininkui. Kaip mums paprotinti pirmininką? Juo darbu esame patenkinti, tik šis teroras, kuris prasidėjo prieš porą metų. Todėl sudarėme sąrašus ir išsiaiškinome, ko žmonės nori. Nes per pirmą balsavimą`net nebuvo koks kitas variantas, kad yra su ind. apskaita. Ar susirinkimas gali panaikinti tokį balsavimą - be renovacijos varianto pasirinkimo? Dėkinga už atsakymą.

Neredaguotas klausimas:
Ruošiamės renovuoti daugiabutį. Bet pirmininkas nekreipia į gyventojų norus. Iš 40 butų, 31 nori individualios šilumos apskaitos kiekviename bute. Dabar vėl paruošti biuleteniai balsavimui BE PASIRINKIMO. vienas variantas, toks koks reikalingas? pirmininkui . Kaip mums paprotinti pirmininką? Juo darbu esame patenkinti, tik šis teroras, kuris prasidėjo prieš porą metų. Todėl sudarėme sąrašus ir išsiaiškinome ko žmonės nori. Nes per pirmą balsavimą` net nebuvo koks kitas variantas, kad yra su ind. apskaita. Ar susirinkimas gali panaikinti tokį balsavimą -be renovacijos varianto pasirinkimo? Dėkinga už atsakymą. Susirinkimas gegužės 2 d, Gaila, kad vėlai Jums parašiau. Pagarbiai,Viktorija
Klausimą uždavė: Viktorija, 2023-04-28
Paskutinė redakcija: 2023-04-28
Reitingas:
(balsavo 0)

Kai organizuojamas balsavimas raštu, balsavimo organizatorius pats suformuluoja balsavimui pasiūlytą sprendimą arba sprendimus, balsavimo organizatorius pasirenka, kiek klausimų bus keliama, parengia balsavimo biuletenius. Jeigu savininkai nenori pritarti pasiūlytam sprendimui, jie gali taip ir parašyti balsavimo biuletenyje: "nepritariu", taip jie pareikš savo valią. Nesurinkus pakankamo savininkų balsų skaičiaus "už", siūlytas sprendimas nebus priimtas, tai irgi bus savininkų sprendimas (sprendimas "prieš").

Taip pat savininkai gali pasiūlyti pirmininkui, kokiu klausimu, koks sprendimas turėtų būti siūlomas priimti organizupjant balsavimą raštu, gali pareikalauto organizuoti balsavimą raštu dėl konkretaus pasiūlymo.

Iniciatyvos organizuoti balsavimą gali imtis ir daugiau nei 1/4 savininkų, žr. Vyriausybė patvirtintą savininkūų balsavimo raštu tvarką.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas