Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ
Sveiki, dėl balsavimo ar įeina ir 12 aukšto tarp langų ir sienų sandarinimas, nes įeina drėgmė ir kaupiasi pelėsis, eina šaltis? Ačiū
Neredaguotas klausimas:
Sveiki, dėl balsavimo ar įeina ir 12 aukšto tarp langų ir sienų sandarinimas, nes įeina drėgmė ir kaupiasi pelėsis, eina šaltis? Ačiū
Sveiki, dėl balsavimo ar įeina ir 12 aukšto tarp langų ir sienų sandarinimas, nes įeina drėgmė ir kaupiasi pelėsis, eina šaltis? Ačiū
Klausimą uždavė: Olia, 2026-06-09
Paskutinė redakcija: 2026-06-25
Reitingas: (balsavo 0)
Paskutinė redakcija: 2026-06-25
Reitingas: (balsavo 0)
Nesupratome klausimo, paaiškinimo turbūt turėtumėte kreiptis į savo bendrijos pirmininką.
Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!
Komentuoti