Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ
Sveiki, santechnikas pakeitė karšto vandens skaitliuka. Dabar skailiukas rodo 0. Miesto gijos jau informuotos ir uzdejo plomba. Kaip man deklaruoti karsto skaitliuko rodmenis bendrijai?
Neredaguotas klausimas:
Sveiki, santechnikas pakeitė karšto vandens skaitliuka. Dabar skailiukas rodo 0. Miesto gijos jau informuotos ir uzdejo plomba. Kaip man deklaruoti karsto skaitliuko rodmenis bendrijai?
Sveiki, santechnikas pakeitė karšto vandens skaitliuka. Dabar skailiukas rodo 0. Miesto gijos jau informuotos ir uzdejo plomba. Kaip man deklaruoti karsto skaitliuko rodmenis bendrijai?
Klausimą uždavė: Tautvydas, 2026-06-15
Paskutinė redakcija: 2026-06-25
Reitingas: (balsavo 0)
Paskutinė redakcija: 2026-06-25
Reitingas: (balsavo 0)
Įprastai tokiais atvejais bendrijai nieko deklaruoti nereikia (individualus naudojimas ir individualus apmokėjimas), bet jeigu jūsų sitiuacija kitokia, kreipkitės į jūsų bendrijos pirmininką.
Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!
Komentuoti