Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Sveiki, kiek reikia surinkti kaimynu parašų, kad mes su draugu gyvename jo tėvų bute 22 metai neregistruoti, nes dėl kompensacijų šito nedarome. Mūsų santuoka neįregistruota. Ar galime turėti kažkokias privilegijas?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki,kiek reikia surinkti kaimynu parasu,kad mes su drraugu gyvename jo tevu bute 22 metai neregistruuoti,nes del kompensaciju sito nedaro.Musu santuoka neiregistruota.Ar galime tureti kazkokias privilegijas?
Klausimą uždavė: AIDA, 2023-03-08
Paskutinė redakcija: 2023-03-09
Reitingas:
(balsavo 0)

Savininkų sprendimai įprastai laikomi priimatais, kai už juos balsuoja daugiau nei pusė visų namo savininkų. Jūsų atvejis neaiškus, nesupratome, kodėl jums reikia balsavimo, iš ko ir kokių privilegijų tikitės. Šioje e. erdvėje konsultuojame daugiabučių namų savininkų bendrijų veiklos klausimais. 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas