Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / TECHNINĖ PASTATO PRIEŽIŪRA / Kaip organizuojama techninė pastato priežiūra

Už statinių techninės priežiūros vykdymą DNSB pagal sudarytą sutartį mokame 48,40 per mėnesį , anksčiau užtekdavo vieną kartą metuose. Bendrijai tai per daug...

Neredaguotas klausimas:
Už statinių techninės priežiūros vykdymą DNSB pagal sudarytą sutartį mokame 48,40 į mėnesį .anksčiau užtekdavo vieną kartą metuose. Bendrijai tai per daug Vykdo UAB ,,SDG""
Klausimą uždavė: Elena, 2022-07-10
Paskutinė redakcija: 2022-07-11
Reitingas:
(balsavo 0)

Techninė pastato priežiūra yra privaloma (tai bene pagrindinė bendrijos funcija), o paslaugų teikėjus pasirenka bendrija. Pagal susitarimą gali būti mokama už kiekvieną atliktą apžiūrą atskirai (pagal faktą) arba gali būti susitarta dėl nuolatinių paslaugų, mokant sutartą kainą kas mėnesį. Į klausimus, kada ir kokiu sprendimu buvo pasirinktas konkretus paslaugų teikėjas ir kodėl susitarta dėl tokios kainos, jums galėtų paaiškinti jūsų bendrijos pirmininkas.

Dokumentą, kaip turi būti organizuojama pastato techninė priežiūra, galite rasti paspaudę čia (apie daugiabučius žr. VII dalį).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas