Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Vasarą vyko bendrijos susirinkimas, liepos mėnesį pakartotinis. Narių susirinko nedaug, bet pakartotiniam susirinkimui užteko. Buvo nutarta didinti bendrijos mokestį nuo 2023 sausio 1 d. Ataskaita apie susirinkimą nebuvo paskelbta, nors jos ir buvo prašoma, kas negalėjo dalyvauti susirinkime. 2022-12-23 gautas oficialus raštas, kad didėja bendrijos mokestis. Ar tai legalu oficialiai pranešti prieš savaitę? Koks terminas, prieš kiek laiko turi būti pranešama apie mokesčių didinimą?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, Vasarą vyko bendrijos susirinkimas, liepos mėnesį pakartotinis. Narių susirinko nedaug, bet pakartotiniam susirinkimui užteko. Buvo nutarta didinti bendrijos mokestį nuo 2023 sausio 1 d. Ataskaita apie susirinkimą nebuvo paskelbta, nors jos ir buvo prašoma, kas negalėjo dalyvauti susirinkime. 2022-12-23 gautas oficialus raštas, kad didėja bendrijos mokestis. Ar tai legalu oficialiai pranešti prieš savaitę? Koks terminas, prieš kiek laiko turi būti pranešama apie mokesčių didinimą?
Klausimą uždavė: Darius, 2022-12-30
Paskutinė redakcija: 2023-01-02
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos narių visuotinio susirinkimo sprendimai skelbiami bendrijos įstatuose nustatyta tvarka (žr. Bendrijų įstatymo 11 str. 13 dalį). Protokolas pasirašomas per 5 darbo dienas, protokolą pasirašius ir pranešama, kokie buvo priimti sprendimai. Nėra būtina informuoti atskirai prieš padedant įgyvendinti sprendimus, jeigu jus informavo, vadinasi, papildomai stengiamasi granoriškai komunikuoti.
 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas