Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ / Bendrijos narių visuotinio susirinkimo organizavimas

Visuotinis ataskaitinis bendrijos narių susirinkimas neįvyko-nebuvo kvorumo. Ar užsiskaitys tie patys neįvykusio susirinkimo išankstinės nuomonės pareiškimo biuleteniai pakartotiniame susirinkime, ar iš naujo reikės balsuoti jau pareiškusiems nuomonę bendrijos nariams?

Neredaguotas klausimas:
Visuotinis ataskaitinis bendrijos narių susirinkimas neįvyko-nebuvo kvorumo. Ar užsiskaitys tie patys neįvykusio susirinkimo išankstinės nuomonės pareiškimo biuleteniai pakartotiniame susirinkime ar iš naujo reikės balsuoti jau pareiškusiems nuomonę bendrijos nariams?
Klausimą uždavė: Danguolė, 2023-04-29
Paskutinė redakcija: 2023-04-30
Reitingas:
(balsavo 0)

Teikdamas iš anksto raštu teikiamos nuomonės dokumentą bendrijos narys juk nežino, ar vyks ir kada vyks pakartonis susirinkimas, jis nežino (dažniausiai), ar galės dalyvauti pakartotiniame susirinkime, taigi manytina, kad pakartotiniame susirinkime jis galbūt jau galės dalyvauti, arba geriau, kad iš naujo pateiktų savo nuomonę raštu jau pakartotinios susirinkimo darbotvarkės klausimais (juk tai kitas susirinkimas).

Jeigu bendrijos narys, pavyzdžiui, ilgam išvykęs, iš anksto raštu teikiamos nuomonės dokumente jis galėtų parašyti, kad šis dokumentas galios ir pakartotiniame susirinkime, jeigu toks būtų šaukiamas. Be asmens patvirtinimo, kad ir pakartotiniame susirinkime jo išankstinė nuomonė galioja, nesiūlytume įskaičiuoti pirmam susirinkimui pateiktų balsų.
 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas