Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ / Bendrijos narių visuotinio susirinkimo organizavimas

Ar bendrijos narių visuotiniame susirinkime balsuojant už klausimą "A", užtenka dalyviams "pakelti ranką" ir pirmininkas suskaičiuoja balsus "už", "prieš" ir "susilaikė, ar reikia klausimą pateikti raštu ir gauti raštišką nario balsavimą "už"; "prieš" ...?

Neredaguotas klausimas:
Ar bendrijos narių visuotiniame susirinkime balsuojant už klausimą "A", užtenka dalyviams "pakelti ranką" ir pirmininkas suskaičiuoja balsus Už; Prieš; Susilaikė .. ar reikia klausimą pateikti raštu ir gauti raštišką nario balsavimą " Už"; "Prieš" ...?
Klausimą uždavė: Andrius, 2022-11-28
Paskutinė redakcija: 2022-11-29
Reitingas:
(balsavo 0)

Galimi du skirtingi sprendimų priėmimo būdai: 1) susirinkime ir 2) balsuojant raštu.

1) Bendrijos narių susirinkime balsuojama pakeliant rankas arba balsavimo lapelius, jeigu tokie yra įteikiami (nėra būtina).
Išimtis būtų - jeigu vadovaujantis bendrijos įstatuose nustatyta tvarka dėl tam tikro sprendimo būtų inicijuotas slaptas balsavimas raštu (susirinkime daroma pertrauka, visi parašo savo sprendimą ant lapelių ir meta juos į balsadėžę).
Dar bendrijos nariai gali iš anksto raštu pateikti savo nuomonę paskelbto susirinkimo darbotvarkės klausimais, bet tik tuomet, jeigu tokia tvarka yra numatyta bendrijos įstatuose.

2) Kai yra organizuojamas balsavimas raštu, visi gauna balsavimo biuletenius, juos raštu užpildo (parašo "pritariu" arba "nepritariu" konkrečiam pasiūlytam sprendimui) ir grąžina balsavimo organizatoriui.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas