Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ / Bendrijos narių visuotinio susirinkimo organizavimas

Ar reikalingas bendrijos narių sutikimas/ leidimas, norint atlikti bendrijos administruojamo namo "Statinio techninę priežiūrą"?

Neredaguotas klausimas:
Ar reikalingas bendrijos nariu sutikimas/ leidimas norint atlikti administruojamo namo "Statinio techninę priežiūrą"? . Namas 23 butu.
Klausimą uždavė: Andrius, 2022-11-18
Paskutinė redakcija: 2022-11-18
Reitingas:
(balsavo 0)

Statinio technines apžiūras vykdyti privaloma, tai įtvirtinta teisės aktuose, atskiro leidimo ar pritarimo tam nereikia, bendrijos pirmininkas privalo apžiūras organizuoti. Bet yra kitas klausimas - ar yra patvirtinti savininkų įnašai pastato apžiūroms apmokėti, ar turite apžiūroms surinktų lėšų. Metinę pajamų-išlaidų sąmatą (biudžetą) tvirtina bendrijos narių susirinkimas, biudžete galima numatyti ir pajamas-išlaidas pastato apžiūroms. Jeigu atliksite apžiūrą ir priskaitysite už tai papildomus įnašus savininkams, gali kilti (arba nekilti) klausimų, kodėl taip brangu ir kitokių. Bendrijos pirmininko atsakomybė - kaip jis organizuoja bendrijos veiklą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas