Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Ar bendrijos pirmininkas gali prašyti buto Nekilnojamojo turto registro duomenų ir atliktų projektų kopijų?

Neredaguotas klausimas:
Ar pirmininkas gali prašyti buto knygelės kopijos ir atliktų projektų kopijų. Ačiū
Klausimą uždavė: Rasa Šiaučiulienė, 2021-05-08
Paskutinė redakcija: 2021-05-10
Reitingas:
(balsavo 0)

Kadangi bendrijos pirmininkas yra atsakingas už bendrijos veiklos organizavimą, taip pat ir už bendrijos narių sąrašo tvarkymą, o bendrija įgyvendina visų savininkų teises ir pareigas, susijusias su bendrosios dalinės nuosavybės objektų valdymu, naudojimu ir priežiūrą, jis, pavyzdžiui, netgi privalo ne rečiau kaip kartą per metus patikrinti, ar nepasikeitė savininkai, ar nepasikeitė jų butų (patalpų) plotai, pagal kuriuos proporcingai skaičiuojami mokesčiai (įnašai) bendrijai - šiuos duomenis bendrijos pirmininkas gauna užsisakydamas VĮ Registrų centre "Butų (patalpų) sąrašą pastate", įtraukiant ir naudinguosius plotus. 

Mums nėra žinoma, ką vadinate "buto knygele" ir kam jos, taip pat ir projektų, jums reikia, bet jeigu tai susiję su bendrijos tikslais ir veikla, jeigu turite tam teisėtą pagrindą ir teisėtą tikslą, manytume, galite paprašyti pateikti duomenis, tinkamai argumentuodami savo prašymą.

 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas