Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Ką daryti, jeigu pirmininkas susirinkimo metu pasako, kad daugiau neis pirmininko pareigų ir paprasčiausiai išeina susirinkimui nesibaigus, neperduoda dokumentų, anspaudo.

Neredaguotas klausimas:
Ką daryt, jei pirmininkas susirinkimo metu pasako, kad daugiau neeis pirmininko pareigų ir paprasčiausiai išeina susirinkimui nesibaigus, neperduoda dokumentų, anspaudo.
Klausimą uždavė: Stasys Karpicius, 2021-05-14
Paskutinė redakcija: 2021-05-17
Reitingas:
(balsavo 0)

Toks asmens elgesys vertintinas kaip netinkamas ir tik - kaip emocinis pliūpsnis. Reikėtų paprašyti jo pasiaškinimo, pareikalauti, kad tęstų bendrijos veiklos organizavimą (jis vis dar įregistruotas bendrijos pirmininku) arba kad tinkamai paprašytų bendrijos narių visuotinio susirinkimo jį atšaukti iš pareigų arba susirinkime tinkamai atsistatydintų, vadovaudamasis Bendrijų įstatymu, Darbo kodeksu. Jaigu toks pirmininkas "dingtų" ir nebendrautų, galima dėl tokio jo elgesio parašyti skundą savivaldybei (būsto administravimo skyriui) ir paprašyti tarpininkauti, imtis veiksmų dėl netinkamo pareigų vykdymo. Dar galima sušaukti bendrijos narių visuotinį susirinkimą, jame tokį pirmininką atšaukti ir išsirinkti pirmininku kitą asmenį.

Komentarai (1) 1-1
  1. Mindaugas

    2022-08-25, 15:03:00
    Komentaras grazus bet teisinio pagrindimo jus neduodat. Galiu pasakyti nes esam tokioj situacijoj, pimininkas is susirinkimo pabego, pats jam pirmininkaudamas. Ant protokolo nesiraso ir neigia is vis buvus susirinkime, toliau savivaldybes atsakingi tiesiog kratosi darbo. Ir belieka vienintelis veiksmas teismas- kuris ilgai brangiai atseina. Visuotini susirinkima bandant organizuoti revizoris griauna smeizia senesnio amziaus nariai bijo ka net pasakyti. Va tokia tiesa

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas