Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Ar būtina bendrijos narių visuotinio susirinkimo protokolui suteikti registracijos numerį (koks norminis aktas tai reglamentuoja)?

Neredaguotas klausimas:
Ar būtina, Bendrijos narių visuotinio susirinkimo protokolui suteikti registracijos numerį (koks norminis aktas tai reglamentuoja)?
Klausimą uždavė: Juris, 2021-08-23
Paskutinė redakcija: 2021-08-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrosios dokumentų rengimo taisyklės yra surašytos Lietuvos vyriausiojo archyvaro 2011 m. liepos 4 d. įsakyme Nr. V-117 "Dėl dokumentų rengimo taisyklių patvirtinimo", jos rekomenduotinos ir gali būti taikomos ir bendrijose. Be to, prie Vyriausybės parengtų balsavimo raštu tvarkų pridedamuose protokolų pavyzdžiuose nurodoma dalis ir - protokolo numeris. Dokumento data ir numeris svarbūs dokumento identifikavimui, ypač jeigu būtų keli tos pačios dienos dokumentai, numeris padėtų tuos dokumentus atskirti komunikacijoje. Numeriai padeda užtikrinti ir veiklos skaidrumą. Siūlome dokumentus numeruoti.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas