Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Ar būtina DNSB pirmininkui atlyginimą skaičiuoti ir padalinti pagal gyventojų turimą buto plotą.Ar galimas kitoks nutarimas pagal protokolą?

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, Ar būtina DNSB pirmininkui atlyginimą skaičiuoti ir padalinti, pagal gyventojų turimą buto plotą.Ar galimas kitoks nutarimas pagal protokolą.
Klausimą uždavė: Bronė, 2022-09-30
Paskutinė redakcija: 2022-10-03
Reitingas:
(balsavo 0)

Visi bendrieji savininkų mokestiniai įnašai, taip pat ir įnašai, skirti bendrijos pirmininko atlyginimui mokėti, paskirstomi ir prskaitomi proporcingai pagal savininkų užimamą naudingojo ploto dalį pastate. Jeigu 100 proc. savininkų pritartų kitokiam priskaitymo būdui, laikinai apsidraustumėte dėl galimų skundų, bet jeigu nors vienas savininkas savo sprendimą vėliau pakeistų ir pareikalautų, kad būtų taikoma proporcija, jis būtų teisus, net tai yra numatyta teisės aktuose.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas