Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kas ir kokius mokesčius privalo mokėti bendrijoje

Ar daugiabutyje butai, esantys nuliniame aukšte, turintys atskirą įėjimą ir besinaudojantys bendra laiptine privalo mokėti už laiptinės elektrą pagal įstatymą?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, Ar daugiabutyje butai esantys nuliniame aukšte, turintys atskirą įėjimą ir besinaudojantys bendra laiptine privalo mokėti už laiptinės elektrą pagal įstatymą?
Klausimą uždavė: Petras, 2023-01-17
Paskutinė redakcija: 2023-01-18
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu nulinio aukšto savininkai nesinaudoja bendra laiptine, galima tartis, kad naudojimosi išlaidų (elektros) jie nemokėtų. Pirmiausiai reikėtų bendrojo naudojimo objektų apraše įrašyti, kad bendrojo naudojimo objektas - konkreti laiptinė priskiriama ne visiems savininkans, bet tik konkretiems, šį aprašą tvirtina bendrijos narių susirinkimas. Užfiksavus tokį faktą galima būtų tartis su savininkais, kad nesinaudojantys laiptine už jos elektrą nemokėtų (turėtų pritarti daugiau nei pusė savininkų).
Bet jeigu laiptine nulinio aukšto savininkai naudojasi, nematytume pagrindo jiems neprisidėti prie bendrųjų išlaidų už elektrą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas