Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Ar gali bendrija skaičiuoti įmokas į kaupiamąjį fondą pagal buto plotą, o kitus mokesčius pagal butų skaičių (visiems po lygiai). Bendrijos pirmininkė vadovaujasi susirinkimo protokolu, kuriame iš 57 savininkų 35 nubalsavo tai. Ar jie teisūs.

Neredaguotas klausimas:
Ar gali bendrija skaičiuoti įmokas į kaupiamąjį fondą pagal buto plotą, o kitus mokesčius pagal butų skaičių (visiems po lygiai).Bendrijos pirmininkė vadovaujasi susirinkimo protokolu, kuriame iš 57 savininkų 35 nubalsavo tai. Ar jie teisūs.
Klausimą uždavė: Regina, 2022-06-02
Paskutinė redakcija: 2022-06-02
Reitingas:
(balsavo 0)

Nereikėtų pažeisti proporcingumo principo, visus mokesčius, manome, reikėtų priskaityti proporcingai pagal buto (patalpos) plotą. Sprendimą priskaityti mokesčius lygiomis dalimis savininkai (ypač mažų butų savininkams tai būtų aktualu) galėtų skųsti savivaldybei arba galėtų kreiptis į teismą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas