Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PAJAMŲ IR IŠLAIDŲ SĄMATA (BIUDŽETAS), PIRKIMAS / Kaip organizuoti pirkimą bendrijoje

Ar gali bendrijos pirmininkas pats paruošti vidaus elektros tinklų pertvarkymo projektą dėl viryklių keitimo ir kokiu dokumentu remiantis už tai išsimokėti sau atlyginimą?

Neredaguotas klausimas:
Ar gali bendr.pirmininkas pats paruošti vidaus el.tinklų pertvarkymo projektą dėl viryklių keitimo ir kokiu dokumentu remiantis už tai išsimokėti sau atlyginimą?Ačiū.
Klausimą uždavė: Nijolė, 2022-02-04
Paskutinė redakcija: 2022-02-07
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos pirmininkui nėra draudžiama teikti bendrijai ir kitas paslaugas, išskyrus kai kurias išimtis, pavyzdžiui, bendrijos pirmininkas negalėtų teikti ir bendrijos buhalterinės apskaitos taikant dvejybinį įrašą paslaugų, bendrijos revizijos paslaugų.

Bendrija už paslaugas gali sumokėti pasirašiusi paslaugų teikimo sutartį arba su juridiniu asmeniu, arba su fiziniu asmeniu, veikiančiu pagal nustatytą individualios veiklos tvarką. Arba gali įdarbinti fizinį asmenį pasirašant su juo neterminuotą arba terminuotą darbo sutartį ir mokėti jam sutartą atlygį, taip pat ir atitinkamus, su darbo santykiais susijusius, mokesčius.

Sprendimai dėl biudžeto (pajamų ir išlaidų sąmatos) priimami arba bendrijos narių visuotiniame susirinkime (balsuojant raštu), arba visų savininkų susirinkime (balsuojant raštu). Kai keliamas klausimas dėl priemonių, kurios nėra susijusios su bendrijos veiklos organizavimu ar privalomaisiais bendrojo naudojimo objektų priežiūros reikalavimais, o yra susijusios su bendrųjų savininkų interesų tenkinimu, sprendimą turi patvirtinti daugiau nei pusė visų savininkų.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas