Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Ar gali pirmininkas įdarbinti savo giminaitį sekretoriumi dokumentų tvarkymui, nes darbo daug, o popieriniai reikalai irgi turi būti tvarkomi. Algą pirmininkas sutinka skirti iš savo atlygio, t. y. padalinti jam skirtą algą per pusę, kaip tai įforminti, ar reikia bendrijos narių pritarimo?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki! Ar gali pirmininkas įdarbinti savo giminaitį sekretoriumi dokumentų tvarkymui? Nes darbo daug, o popieriniai reikalai irgi turi būti tvarkomi. Algą pirmininkas sutinka skirti is savo atlygio, t.y.padalinti jam skirtą algą per pusę. Kaip tai įforminti, ar reikia bendrijos narių pritarimo?
Klausimą uždavė: Irina V.B., 2021-06-02
Paskutinė redakcija: 2021-06-02
Reitingas:
(balsavo 0)

Kiekviename susirinkime būna išrenkamas ne tik susirinkimo pirmininkas, bet ir susirinkimo sekretorius, kuris rašo protokolą, bet įvairių raštinės darbų, žinoma, yra ir daugiau. Bendrijos narių visuotinis susirinkimas nustato bendrijos pirmininko atlyginimą ir įgalioja asmenį pasirašyti (pakeisti) su juo darbo sutartį. Metinę bendrijos pajamų ir išlaidų sąmatą (biudžetą) taip pat tvirtina bendrijos narių visuotinis susirinkimas, todėl siūlome jums rūpimus klausimus pateikti bendrijos nariams ir gauti jų pritarimą susirinkime arba balsuojant raštu. Atitinkamai reikės pakoreguoti jūsų bendrijos biudžetą, nepamirškite apie tai informuoti bendrijos buhalterį, nurodydami, nuo kurio mėnesio taikyti biudžeto pakeitimus.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas