Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KAUPIAMOSIOS LĖŠOS / Kaupiamųjų lėšų naudojimas

Ar kanalizacijos stovo valymo darbai bei daugiabučio namo pamatų tvarkymo darbai, medžiagos gali būti apmokami iš kaupiamojo fondo lėšų?

Neredaguotas klausimas:
Ar kanalizacijos stovo valymo darbai bei daugiabučio namo pamatų tvarkymo darbai, medžiagos gali būti apmokami iš kaupiamojo fondo lėšų?
Klausimą uždavė: Dana, 2023-06-20
Paskutinė redakcija: 2023-06-21
Reitingas:
(balsavo 0)

Sukauptos lėšos skiriamos pastato atnaujinimui (bendrojo naudojimo objektams) pagal privalomuosius statinių naudojimo ir priežiūros reikalavimus (ne pagražinimui, bet dėl būtinybės užtikrinti tinkamą funkcionavimą). Lėšų panaudojimas turi būti pagrįstas rangos darbų ar paslaugų pirkimo sutartimis ir atliktų darbų priėmimo–perdavimo aktais, ūkio būdu atliktų darbų priėmimo aktais ir atitinkamais mokestiniais dokumentais.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas