Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BENDROJO NAUDOJIMO OBJEKTAI / Kokie objektai gali būti bendrojo naudojimo

Ar keičiant kelių butų vandens stovus būtinas daugumos butų savininkų tam pritarimas?

Neredaguotas klausimas:
keiciant keliu butu vandens stovus ar butinas daugumos butu rastiskas pritarimas
Klausimą uždavė: zygs, 2022-01-26
Paskutinė redakcija: 2022-01-26
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu kalbame ne apie asmeninio naudojimo, bet apie bendrojo naudojimo objektus, ir ne apie privalomąjį jų atnaujinimą, kurį organizuoja bendrija ar paskirtasis administratorius, o apie neprivalomą vieno ar kelių asmenų iniciatyva vykdomą atnaujinimą, reikėtų gauti daugumos savininkų pritarimą (sprendimą). Plačiau žiūrint, asmenine vieno ar kelių savininkų iniciatyva vykdomas bendrojo naudojimo objektų atnaujinimas gali būti naudingas visiems savininkams, bet gali būti ir jiems padarytos žalos priežastimi.

Pastato bendrojo naudojimo objektai būna surašyti pastato bendrojo naudojimo objektų apraše. Bendrojo naudojimo objektų sąvoka apibrėžta Bendrijų įstatymo 2 str. 15 dalyje.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas