Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Ar naujai išrinktas namo pirmininkas gali perimti iš buvusio pirmininko inventorių (žolepjov3, banko kortelę ir t. t.), kol naujas pirmininkas dar nėra užsiregistravęs Registrų centre ?

Neredaguotas klausimas:
Ar naujai išrinktas namo pirmininkas gali perimti iš buvusio pirmininko inventorių (žolepjove, banko kortelę t. t.) kol naujas pirmininkas dar nėra užsiregistravęs registru centre ?
Klausimą uždavė: Samar, 2022-08-21
Paskutinė redakcija: 2022-08-22
Reitingas:
(balsavo 0)

Susirinkime išrinktasis jau yra bendrijos pirmininkas de facto, bet de jure visateisiu pirmininku (bendrijos vadovu) jis taps tuomet, kai bus įregistruotas. Būna, kad dėl nustatytų procedūrinių pažeidimų išrinktasis asmuo nėra įregistruojamas. Siūlytume pirmiau asmenį įregistruoti bendrijos vadovu Registrų centre, tai tik kelių dienų reikalas...

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas