Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KAUPIAMOSIOS LĖŠOS / Kaupiamųjų lėšų naudojimas

Ar panaudojant kaupiamąsias atliekami remonto darbai bendrojo naudojimo laiptinėse ir ar laiptinės valymas yra įskaičiuotas į kaupiamąsias lėšas, ar reikia už laiptinės valymą mokėti papildomai kiekvienam savininkui, kai jau ir taip mokami kaupiamieji įnašai.

Neredaguotas klausimas:
Ar uz kaupiamas lesas yra daromi remontai bendro naudojimosi laiptinese ir ar laiptines valymas yra iskaiciuotas i kaupiams lesas ar reikia laiptines valytojai moketi po 5 eurus kiekvienam gyventojui , kai uz kaupiamas lesas jau ir taip mokame po 10, 03 cento. Tai jau gaunasi kad sumokame kaupiamu lesu po 15, 03 euro. O laiptines baisios ir neremontuotos.
Klausimą uždavė: VIKTORAS, 2022-05-01
Paskutinė redakcija: 2022-05-05
Reitingas:
(balsavo 0)

Kaupiamieji savininkų įnašai laikomi atskiroje sąskaitoje ir gali būti panaudoti tik pagal nustatytą jų paskirtį - tik pastato atnaujinimui pagal privaluomuosius bendrojo naudojimo objektų priežiūros reikalavimus. Pavyzdžiui, jeigu pastato apžiūros metu specialistai nustatys ir apžiūros akte pažymės, kad laiptinės siena yra pažeista, įtrūkusi ir nurodys, kad tą įtrūkimą reikia užtaisyti, tam bus galima panaudoti kaupimąsias lėšas.

Laiptinių valymui kaupiamosios lėšos nėra naudojamos. Laiptinių valymui apmokėti savininkų įnašai renkami atskirai, už šią paslaugą atsiskaitoma iš atsiskaitomosios sąskaitos.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas