Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Kas renka ir atšaukia bendrijos pirmininką iš pareigų

Ar reikia asmeniškai informuoti kandidatus į bendrijos pirmininkus apie įvykusių rinkimų rezultatus. Jeigu taip, tai per kiek laiko nuo rinkimų datos?

Neredaguotas klausimas:
Ar reikia asmeniškai informuoti kandidatus į bendrijos pirmininkus apie įvykusius rinkimų rezultatus.Jeigu taip,tai per kiek laiko nuo rinkimų datos?
Klausimą uždavė: ONA, 2022-06-09
Paskutinė redakcija: 2022-06-09
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos narių susirinkimo protokolas turi būti parengtas per 5 darbo dienas nuo susirinkimo dienos. Jeigu žmogus sutiko kandidatuoti, žinoma, mandagu būtų jį informuoti apie rezultatus (jeigu susirinkime nedalyvavo ir nežino rezultatų). Dažniausiai kandidatai į bendrijos pirmininkus dalyvauja susirinkime, prisistato bendrijos nariams, o pastarieji pateikia klausimų... 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas