Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Ar xx suma, kurią jūs neteisėtai skaičiavote kaip kaupiamųjų lėšų skolą ir šia suma dengėte mano skolas už komunalines paslaugas, yra grąžinta iš Bendrijos lėšų prie mano kas mėnesį mokamų kaupiamųjų lėšų sumos?

Neredaguotas klausimas:
Ar 64,90 EUR. suma, kurią Jūs neteisėtai skaičiavote, kaip kaupiamųjų lėšų skolą,ir šia suma dengėte mano skolas už komunalines paslaugas,yra grąžinta iš Bendrijos lėšų , prie mano, kas mėnesį mokamų kaupiamųjų lėšų sumos?
Klausimą uždavė: Daiva Žaromskienė, 2021-11-21
Paskutinė redakcija: 2021-11-22
Reitingas:
(balsavo 0)

Visi savininkai privalo mokėti ir bendrąsias įmokas, ir kaupiamuosius įnašus. Jeigu bendrijoje nustatyta skolų išieškojimo tvarka tokia, kad pirmenybė teikiama kaupiamiesiems įnašams, tai pirmiausiai ši skola (kaupiamųjų įnašų) ir yra dengiama savininkui įmokėjus lėšų, po to - kitos skolos. Bendromis bendrijos lėšomis atskirų savininkų skolos nėra dengiamos.

 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas