Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ / Bendrijos narių visuotinio susirinkimo organizavimas

Bendrijos narys Bendrijos administruojamame name turi du atskirus nekilnojamo turto objektus, užregistruotus nekilnojamo turto registre - gyvenamąją patalpą- butą ir negyvenamą patalpą-sandėliuką tame pačiame name. Ar tokiu atveju bendrijos narys turi vieną ar du balsus bendrijos susirinkime?

Neredaguotas klausimas:
Bendrijos narys Bendrijos administruojamame name turi du atskirus nekilnojamo turto objektus, užregistruotus nekilnojamo turto registre- gyvenamąją patalpą- butą ir negyvenamą patalpą- sandėliuką tame pačiame name. Ar tokiu atveju bendrijos narys turi vieną ar du balsus bendrijos susirinkime?
Klausimą uždavė: Zenonas, 2023-01-11
Paskutinė redakcija: 2023-01-12
Reitingas:
(balsavo 0)

Pagal kompetenciją kai kuriuos sprendimus priima bendrijos nariai, o kai kuriuos - visi savininkai.

Nesvarbu, kiek nekilnojamo turto objektų asmuo turi pastate, jis yra (tampa, kai dėl to pareiškia savo valią) vienas bendrijos narys ir bendrijos narių susirinkime (arba balsuojant bendrijos nariams raštu) turi vieną balsą. Bet visų savininkų susirinkime (arba balsuojant savininkams raštu) asmuo turi tiek balsų, kiek turi nekilnojamo turto objektų pastate.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas