Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KAUPIAMOSIOS LĖŠOS / Kaupiamųjų lėšų naudojimas

Bendrijos pirmininko iniciatyva pirmininkas ir valdybos nariai nusprende ir apmokėjo iš kaipiamųjų lėšų 300 eurų už vienos buto savinininkės rūsio remontą. Problema buvo tokia, kad 34 metai nuo namo pastatymo prasidėjus lietaus sezonui į bendrą vienos laiptinęs rūsio koridorių sunkiasi vanduo ir dėl to rūsiuose yra pastovi drėgmė ir išpuvo medinės rūsio grindys ne viename savininko rūsyje. Ar galejo pirmininkas ir valdyba be kitu savininkų sutikimo naudoti visų gyventojų mokamas lėšas vieno rūsio sutvarkymui, nors pagrindinė problema (pro kur sunkiasi vanduo) yra bendras rūsio koridorius. Jeigu kaupiamosios lėšos panaudotos be namo savininkų sutikimo, į ką reiketų kreiptis dėl viso to išsiaiskinimo?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki,bendrijos pirmininko iniciatyva, pirmininkas ir valdybos nariai nusprende ir apmokejo is kaipiamuju lesu 300 euru uz vienos buto savinininkes rusio remonta.Priblema buvo tokia, kad 34 metai nuo namo pastatymo prasidejus lietu sezonui i bendra vienos laiptines rusio koridoriu sunkiasi vanduo nuo, kurio kurio rusiuose yra pastovi dregme ir ispuvo medines rusio grindys ne viename savininko rusyje.Ar galejo pirmininkas ir valdyba be kitu savininku sutikimo naudoti visu gyventoju mokamas lesas , vieno rusio sutvarkymui, nors pagrindine problema pro kur sunkiasi vanduo yra bendras rusio koridorius.Jeigu kaupiamos lesos panaudotos be namo savininku sutikimo, kur reiketu kreiptis del viso to issiaiskinimo ? Aciu.
Klausimą uždavė: Amelija, 2022-12-13
Paskutinė redakcija: 2022-12-13
Reitingas:
(balsavo 0)

Kaupiamosios lėšos gali būti naudojamos avarijos likvidavimui, taip pat numatytiems ir nenumatytiems privalomiesiems bendrojo naudojimo objekto atnaujinimo darbams atlikti. Siūlome detaliau su pirmininku pasiaiškinti, kas ir kodėl buvo atlikta - ar atnaujinimo (remonto) darbai buvo vykdomi bendrojo naudojimo objekto, ar darbai buvo privalomieji. Jeigu manote, kad bendrijos pirmininkas (valdyba) ne pagal paskirtį panaudojo kaupiamąsias lėšas, galite dėl to pateikti rašytinį skundą jūsų savivaldybei, prašydami atlikti patikrinimą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas