Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PAJAMŲ IR IŠLAIDŲ SĄMATA (BIUDŽETAS), PIRKIMAS / Bendrijos biudžetas - kas tai, kam jo reikia, kas ruošia ir kas tvirtina?

Biudžeto pavyzdys

Neredaguotas klausimas:
{quest_orig}
Klausimą uždavė: , 2021-02-09
Paskutinė redakcija: 2021-02-09
Reitingas:
(balsavo 0)

Su UAB "Skaidri apskaitos sistema" bendradarbiaujančios bendrijos turi galimybę savo metines pajamų ir išlaidų sąmatas (biudžetą) formuoti tiesiogiai elektroninėje savitarnoje "Dnsb.eu" pagal specialiai bendrijoms parengtą elektroninę formą ir konsuluotuodamiesi su specialistais. Kaip pavyzdį, įrašant savo bendrijos domenis ir pritaikant savo poreikiams, galima naudoti ir Aplinkos minitsro 2015 m. lapkričio 26 d. įsakymu Nr. D1-849 "Dėl daugiabučio namo priežiūros ūkinio ir finansinio plano pavyzdinės formos ir dėl daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administratoriaus veiklos, susijusios su administruojamu namu, ataskaitos pavyzdinės formos patvirtinimo" patvirtintą DAUGIABUČIO NAMO PRIEŽIŪROS ŪKINIO IR FINANSINIO PLANO pavyzdinę formą, ją galite rasti ir pasižiūrėti čia.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas