Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Daugiabučio namo blokas permirkęs 75%, namo renovacijos nėra, atliktas hermetizavimas prieš daugiau nei 10 metų. Siena kiaurai šlampa, iš vidaus šildytis negaliu, nes supelys viskas. Namo ale buhalterė teigia, kad turėčiau samdytis kompaniją, kad tvarkytų mano bloką iš lauko. Tai ar aš atsakinga už namo sieną iš lauko pusės? Tada kam moku mokeščius? Kur tokiu atveju kreiptis?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, daugiabučio namo blokas permirkes 75% namo renovacijos nėra, atliktas hermetizavimas prieš daugiau nei 10 metu. Siena kiaurai šlapma, iš vidaus šildintis negaliu nes užpelys viskas! Namo ale buhalterė teigia kad turėčiau samdytis kompanija kad tvarkytu mano bloką iš lauko. Tai ar aš atsakinga už namo sieną iš lauko pusės? Tada kam moku mokeščius? Kur tokiu atveju kreiptis
Klausimą uždavė: Valentina , 2022-10-17
Paskutinė redakcija: 2022-10-18
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu problema - kad netinkamai prižiūrimi bendrojo naudojimo objektai (pavyzdžiui, susidėvėjusios ir drėgmę praleidžia blokinių lauko sienų siūlės), tą problemą turi spręsti namo bendrojo objektų valdytojas - arba bendrija, jeigu yra įsteigta, arba savivaldybės paskirtasis administratorius, arba jungtinės veiklos sutartimi įgaliotasisi asmuo (toliau - BNO valdytojas).

Jeigu BNO valdytojas problemos nesprendžia, apskųskite jį savivaldybei, vykdančiai BNO valdytojų priežiūrą. Savivaldybės specialistai gali atlikti patikrinimą, gali įpareigoti BNO valdytoją vykdyti konkrečius veiksmus, gali skirti asmeninę nuobaudą netinkamai pareigas vykdančiam BNO valdytojui.

Bendrojo naudojimo objektų privalomasis atnaujinimas vykdomas visų savininkų proporcingai surinktomis lėšomis.

Komentarai (1) 1-1
  1. Valentina

    2022-10-18, 15:22:50
    Ačiū labai padėkite

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas