Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Gyvenu 3 aukšte ir šalia mano langų pakabintas 100w LED prožektorius, langų barikada nepadeda, bendrijos ginču komisijos nėra, visur kur kreipiausi (savivaldybė, sveikatos ministerija....) siunčia į teismą. Į ką galečiau kreiptis išspręsti dėl kiemo apšvietimo normų ir kad pašalintų ar perkeltų galingą prožektorių į kitą vietą be teismo?

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, noreciau paklausti. Ne del pirmininkes, del kiemo apsvietimo normu. Gyvenu 3 aukste ir salia mano langu pakabintas 100w LED prozektorius, langu barikada nepadeda, siauliu bendriju gincu komisijos nera, visur kur kreipiaus ( savivaldybe, sveikatos ministerija....) siuncia i teisma. Be pinigu ir.... Tai kur galeciau kreiptis isspresti del kiemo apsvietimo normu ir kad pasalintu galinga prozektoriu i kita vieta be teismo?
Klausimą uždavė: Valerija, 2022-10-06
Paskutinė redakcija: 2022-10-07
Reitingas:
(balsavo 0)

Pašalinti ar perkelti, ar nukreipti šviesą, ar mažesniu galingumo šviesti - to prašyti reikėtų tos organizacijos, kuri tą apšvietimą įrengė ir kuri jį prižiūri. Gal tai savivaldybės, o gal elektros tinklų nuosavybė, o gal privati nuosavybė?

Manytume, kad savivaldybės darbuotojai tikrai turėtų padėti, turėtų bent jau pasakyti, kieno tai nuosavybė ir atsakomybė, į ką kreiptis. Jeigu tai savivaldybės nuosavybė, tai turėtų būti jautresni ir ieškoti sprendimo. Savivaldybėse būna viešosios tvarkos skyriai, gal viešsios tavrkos specialistai galėtų padėti ar patarti. Gal galite pabandyti pagalbos paprašyti ir jūsų apygardoje išrinkto seimo nario ar savivaldybės tarybos nario...

Deja, įžūlaus abejingumo irgi būna. Tada lieka teismas.
 

LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS TARNYBOS Į S T A T Y M A S
20 straipsnis. Valstybės tarnautojų pareigos

Valstybės tarnautojai privalo:

1) būti lojalūs Lietuvos valstybei ir jos konstitucinei santvarkai;
2) nešališkai tarnauti žmonėms;
3) gerbti žmogaus teises ir padėti šias teises įgyvendinti;
4) tinkamai ir laiku atlikti tarnybos vadovų užduotis ir pavedimus;
<...>

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas