Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Esu išrinkta bendrijos pirmininke. Su manimi bus sudaryta darbo sutartis, kai būsiu įregistruota VĮ Registrų centre. Kas turėtų informuoti SODRĄ apie mano įdarbinimą?

Neredaguotas klausimas:
Esu išrinkta bendrijos pirmininkė. Su manimi bus sudaryta darbo sutartis, kai būsiu įregistruota RC. Kas turėtų informuoti SODRA apie mano įdarbinimą? Bendrijos namus administruojanti įmonė tvarko ir buhalteriją. Bendrija atskiro buhalterio iki šiol neturėjo.
Klausimą uždavė: Vita, 2021-11-23
Paskutinė redakcija: 2021-11-25
Reitingas:
(balsavo 0)

Iš anksto informuokite jūsų bendrijai buhalterinės apskaitos paslaugas teikiantį asmenį (fizinį ar juridinį) apie tai, kad buvo išrinktas naujas bendrijso pirmininkas ir kad jis būs greitai įdarbintas, pateikite jam išrinktojo bendrijos pirmininko darbo sutartį, jis turi pranešti Sodrai apie naują įdarbintą asmenį ne vėliau kaip viena diena iki darbo pradžios.

Komentarai (1) 1-1
  1. Antanas

    2022-01-02, 13:59:59
    o jeigu nėra buhaltrinės apskaitos asmens,tiek pirmininkas tiek buhalteris ,dar oficialiai nedirba

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas