Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Garažų Bendrijos pirmininkas mokesčius už garažą renka grynais, neišduoda pinigų priėmimo kvitų ir atsisako nurodyti sąskaitą, į kurią galima butų sumokėti garažo mokesčius. Patarkite, prašau, į ką kreiptis?

Neredaguotas klausimas:
Garažų Bendrijos pirmininkas mokesčius už garažą renka grynais, neišduoda pinigų priėmimo kvitų ir atsisako nurodyti sąskaitą į kurią galima butų sumokėti garažo mokesčius. Patarkite, prašau, kur kreiptis?
Klausimą uždavė: Dalia, 2023-01-13
Paskutinė redakcija: 2023-01-16
Reitingas:
(balsavo 0)

Reikėtų paraginti bendrijos pirmininką tinkamai organizuoti bendrijos veiklą (vadovaujantis Bendrijų įstatymu ir kitais teisės aktais, bendrijos įstatais). Pareikalaukite, kad jis atidarytų bendrijos vardu sąskaitas banke (privalo būti ir atsiskaitomoji, ir kaupimoji (depozitinė) sąskaitos), kad būtų organizuotos bendrijos buhalterinės apskaitos paslaugos. Jeigu pirmininkas nevykdo savo pareigų tinkamai, pasvarstykite, gal reikėtų išrinkti pirmininku kitą asmenį arba apskųskite esamą pirmininką savivaldybei. PASTABA. Netinkamai veiklą vykdanti bendrija gali būti likviduota.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas