Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Į ką kreiptis, jeigu semia vanduo du butus, o namo bendrija nieko nedaro.

Neredaguotas klausimas:
Kur kreiptis jei semia vanduo du butu o namo bendrija nieko nedaro.
Klausimą uždavė: Paulius, 2022-10-05
Paskutinė redakcija: 2022-10-19
Reitingas:
(balsavo 0)

Pagelbėti ar bent patarti turėtų bendrijos pirmininkas, bet jūsų situacija mums nėra neaiški - kas vyksta, dėl kieno kaltės?.. Galite imtis priemonių patys tvarkyti, o vėliau pateikti argumentuotą (nuotraukos, aktai, sąskaitos ir kiti dokumentai) reikalavimą kompensuoti žalą tiems, dėl kieno kaltės tai įvyko, pavyzdžiui, bendrijai, jeigu, pavyzdžiui, nebuvo sutvarkyti bendrojo naudojimo vamzdynai ir todėl užliejo butus. O gal kaltė virš butų gyvenančio savininko, gal jis turės atlyginti žalą?

Jeigu situacija avarinė, kreipkitės į avarinę tarnybą. Taip pat galite pagalbos paprašyti savivaldybėje (savivaldybėse būna būsto administravimo, statinių priežiūros padaliniai, paskambinkite pasitarti arba rašykite skundą).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas