Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Gyvenu daugiabučiame name, mano buto plotas yra 50 kv.m, o rūsio plotas 4 kv.m. Kaip turėtų būti skaičiuojamos kaupiamosios lėšos namo atnaujinimui, už buto plotą ar ir už rūsio plotą?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, Gyvenu daugiabučiame name, mano buto plotas yra 50 kv.m, o rūsio plotas 4 kv.m. Kaip turėtų būti skaičiuojamos kaupiamosios lėšos namo atnaujinimui, už buto plotą ar ir už rūsio plotą? Dėkoju
Klausimą uždavė: Genė, 2022-12-28
Paskutinė redakcija: 2022-12-29
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu pastate rūsiai yra įregistruoti atskirais NT unikaliais numeriais kaip ir butai, jie būna įtraukti į "Butų (patalpų) sąrašą pastate" ir jų plotai turėtų būti priskaitomi proporcingai skirstant visus mokesčius.
Jeigu rūsiais naudojamasi pagal susitarimą pasidalijus bendrojo naudojimo patalpas, situacija kita, dažnai - senos statybos namuose istoriškai paveldėta, tokiais atvejais savininkai tariasi, kaip elgtis (jeigu nors vienas savininkas pareikalautų įtraukti ir tokius visų savininų užimtus plotus, mūsų manymu, reikėtų atlikti inventorizaciją ir įtraukti).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas