Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Kas renka ir atšaukia bendrijos pirmininką iš pareigų

Į ką kreiptis, jeigu kyla įtarimų, kad bendrijos pirmininkas buvo išrinktas neteisėtai?

Neredaguotas klausimas:
Kur kreiptis jeigu kyla įtarimų, kad bendrijos pirmininkas buvo išrinktas neteisėtai?
Klausimą uždavė: Daiva, 2022-09-14
Paskutinė redakcija: 2022-09-15
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu išrinktasis bendrijos pirmininkas yra įregistruotas Juridinių asmenų registre bendrijos vadovu, tikėtina, kad jis išrinktas teisėtai, nes prieš registravimą tikrinami dokumentai (procedūros). Siūlytume "Rekvizitai.lt" pažiūrėti, ar konkretus asmuo pateikiamas vadovu, arba tai galite pasirikrinti užsakydami VĮ Registrų centre (JAR registras) elektroninį sertifikuotą išrašą apie savo bendriją, šiame dokumente matysite, kada vadovas įregistruotas, kokiu pagrindu.

Dėl to, kad bendrijoje nesilaikoma teisės aktų, galima kreiptis į bendrijos ginčų nagrinėjimo komisiją ar ginčus nagrinėjantį asmenį, jeigu bendrijoje tokia pozicija yra, arba galima pateikti rašytinį skundą savivaldybei (turi atlikti patikrinimą ir imtis veiksmų), kai ginčas neišsprendžiamas kitaip, galima kreiptis į teismą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas