Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Kas renka ir atšaukia bendrijos pirmininką iš pareigų

Kokius dokumentus (formas) reikia pateikti Registrų centrui išrinkus naują Bendrijos pirmininką?

Neredaguotas klausimas:
Kokius dokumentus (formas) reikia pateikti Registrų centrui išrinkus naują Bendrijos pirmininką?
Klausimą uždavė: Juris, 2022-09-12
Paskutinė redakcija: 2022-09-13
Reitingas:
(balsavo 0)

Naujasis bendrijos pirmininkas Registrų centrui turi pateikti susirinkimo protokolą su visais jo priedais, kurių svarbiausi yra pranešimas apie šaukiamą susirinkimą, informacija apie pranešimo paskelbimą viešai ir įteikimą raštu, bendrijos narių sąrašas, dalyvių sąrašas. Gali būti ir įgaliojimų, balsavimo perleidimo sutarčių. Jeigu susirinkime buvo tvirtinti nauji bendrijos įstatai, dokumentus dar turi patvirtinti notaras. 

Registrų centrui dar reikės pateikti užpildytas JAR formas, kurias galite rasti čia: https://www.registrucentras.lt/p/49.
Aktualios (individualiai) gali būti: KD-1, JAR-VO-V, JAR-T, JAR-VO-BV1, JAR-VO-BV2... Geriausia nusinešti jau užpildytas JAR formas arba galima paprašyti, kad išspausdintų jas ir leistų užpildyti pateikiant dokumentus Registrų centre.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas