Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Į ką reikia kreiptis, jeigu bendrijos pirmininkas nepateikia metinių finansinių ir bendrijos veiklos ataskaitų iki kovo galo?

Neredaguotas klausimas:
Kur reikia kreiptis toliau, jeigu bendrijos pirmininkas nepateikia metines finansines ir bendrijos veiklos ataskaitos iki kovo galo?
Klausimą uždavė: Indrė, 2022-04-11
Paskutinė redakcija: 2022-04-12
Reitingas:
(balsavo 0)

Pirmiausiai siūlytume pasiteirauti bendrijos pirmininko - gal ataskaita jau baigiama rengti ir tuoj bus pateikta. Galima kreiptis į bendrijos revizorių - jis turi ir teisę, ir pareigą susipažinti su visomis finansinėmis ataskaitomis ir pateikti revizijos išvadas. Galima bendrijos pirmininką skųsti savivaldybės atsakingiems asmenims, kurie atliks patikrinimą, įpareigos bendrijos pirmininką vykdyti jo pareigas ar net skirs nuobaudą. Netinkamai pareigas vykdantį pirmininką galima atšaukti iš pareigų arba nerinkti jo kitai kadencijai.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas