Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Noriu sužinoti, ar esu bendrijos narys. Sąrašas man neatsidaro. Jei nesu bendrijos narys, prašau mane priimti į bendriją kaip patalpų sąvininką.

Neredaguotas klausimas:
Sveiki ,noriu sužinoti ar esu bendrijos narys. Sąrašas man neatsidaro.Jei nesu bendrijos narys prašau mane priimti į bendriją kaip patalpų sąvininką
Klausimą uždavė: Darius Samulenas, 2022-04-26
Paskutinė redakcija: 2022-04-26
Reitingas:
(balsavo 0)

Už bendrijos narių priėmimą, bendrijos narių sąrašo sudarymą ir tikslinimą atsakingas bendrijos pirmininkas. Jeigu turite nekilnojamo turto (esate savininkas) bendrijos valdomame pastate, jūs turite teisę tapti bendrijos nariu. Turėtumėte savo bendrijos pirmininkui įteikti laisvos formos rašytinį prašymą ir bendrijos pirmininkas priims jus į bendriją bendrijos įstatuose nustatyta tvarka. Įrašius jus į bendrijos narių sąrašą, įgysite balsavimo teisę bendrijos narių visuotiniuose susirinkimuose ir bendrijos nariams balsuojant raštu.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas