Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Kaip elgtis, jeigu bendrijos pirmininkas yra nepasiekiamas, neatsakinėja į gyventojų klausimus, neatsiliepia telefonu, neatsako į žinutes ir el. laiškus. Nereaguoja į namo gyventojų pastebėtas problemas. Į ką tuomet kreiptis?

Neredaguotas klausimas:
Kaip elgtis, jei bendrijos pirmininkas yra nepasiekiamas, neatsakineja i gyventoju klausimus, neatsiliepia telefonu, neatsako i zinutes ir el. laiskus. Nereaguoja i namo gyventoju pastebetas problemas. I ka tuomet kreiptis?
Klausimą uždavė: Egle, 2023-01-23
Paskutinė redakcija: 2023-01-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Rašytine tvarka galima kreiptis oficialiu bendrijos registracijos adresu, kitais oficialiais bendrijos kontaktais. Galima kreiptis į valdybos narius ar revizorių. Galima skųsti bendrijos pirmininką savivaldybei. Galima inicijuoti netinkamai pareigas vykdančio bendrijos pirmininko atstatydinimą ir naujo pirminininko išrinkimą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas